Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-17, 19:59   #2320
LQU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Hej. Jestem nowa na tym forum. Niedawno trafilam na czesc I, kiedy to pewna osoba zachwalala prostenal w celu leczenia łysienia androgenowego. Z tego co czytalam dalej, to niektóre dziewczyny cenily sobie te tabletki nawet kiedy takowego łysienia nie mialy, a u których występowało nadmierne wypadanie włosów. Sklad tego leku jest w 100% naturalny, dlatego chyba zdecyduje się zaryzykowac.
Rok temu szukajac jakiej pomocy trafilam na recenzje produktu PLACEN FORMULA HP (placenta). Nie wiem, czy ktos już o tym pisal, bo nie czytalam calego forum. To taka wcierka w ampulkach. Wyciag z placenty uzupelnia ubytki z aminokwasow w naczyniach krwionośnych dostarczajacyh tlen i wilgoc. Plyn ten powoduje rozszerzenie naczyn krwionośnych, dzieki czemu składniki odzywcze lepiej docieraja do cebulki. Dzialanie widac od razu, bo jak przez przypadek plyn scieknie nam na skore szyi lub twarzy to mamy po chwili czerwona smuge Która szybko znika. Po aplikacji trzeba zrobic masaz glowy. Nie wolno jednak trzec skory, bo wtedy wycieramy nowopowstale wloski. Filmik jak należy zrobic masaz po aplikacji placenty jest na youtube.
Placenta bardzo pomogla mi za pierwszym razem. Urosla mi przy linii czola grzyweczka, z tylu glowy tez nowe wlosy plataly się w gumke. Teraz zakupilam drugie opakowanie i na razie nie widze takiego efektu (w sensie wlosy nadal leca) ale jestem w polowie. Bardzo wazny jest ten masaz.
Placenta jest dosc droga, no ale ma sweitne recenzje, ja tez to potwierdzam. Mysle, ze teraz na efekt tez musze jeszcze troche zaczekac. Jest jeszcze placenta innej fimy, niż Hp Formula, jest tansza, jednak ma placente daleko w skladzie czyli jest jej malo w produkcie. Ja polecam wlasnie Hp Formula.
Obecnie mam na glowie marny kucyk. Fryzjerki były przerazone ilością włosów, jakie mi wypadaja. Mam obsesje na punkcie sprawdzania prześwitów. Ciezko mi policzyc ilość włosów wypadajacych, bo sa dosc dlugie i się placza, ale chyba z 300 to jak nic leci. Wybieram się do trychologa i zobaczymy co dalej. Badania krwi (morfologia, tsh) w normie. Zrobie jeszcze na kortyzol i prolaktyne, bo czytalam, ze tez mogą się przyczyniac do utraty włosów.
Czytalam, ze jeszcze imbir może wspomóc nas w tym problemie, bo rozgrzewa i powoduje rozszerzenie naczyn. Kupilam zapas i robie rozgrzewające herbatki

Edytowane przez LQU
Czas edycji: 2014-09-17 o 20:00
LQU jest offline Zgłoś do moderatora