Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-08, 05:23   #59
Skinny_Minnie
Raczkowanie
 
Avatar Skinny_Minnie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 110
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No niestety, łatwiej jest się "zapuścić" niż utrzymać efekty, wiem to po sobie I wcale nie trzeba dużo czasu
Oj tak...

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;51320988]
Wzrostu mam 162 - myslalam, ze mam 163, ale jednak TZ mnie ostatnio zmierzyl i jestem kurdupel wiekszy niz myslalam hehe

No wiec tak: zdjecie numer 1 bylo robione chyba samym poczatkiem roku jak zaczynalam. Zdjecie numer 2 chyba jakis czas po tym. Zdjecie numer 3 i 4 robione jakies 1,5 tygodnia temu w domu, na urlopie. A zdjecie numer 5 tez ostatnio w domu, zeby wam zobrazowac, ze nogi mi wyszczuplaly, ale tluszcz sie z jeansow wylewa Same widzicie - mam szeroka talie i boczki... i nieduze biodra! Poprawia sie to jednak jak chudne. Dla porownania, w tamtej czesci watku wrzucilam fote z waga 57 po ok. 3 miesiacach regularnych cwiczen i diety, ktora szla mi genialnie (zero grzechow!), a podczas tej roznie to bywalo i wygladalam duzo, duzo lepiej. Dopiero od ponad miesiaca wzielam sie troche bardziej za siebie.
[/QUOTE]

Też myślę, że na razie trochę panikujesz tą buzią
A co do zdjęć, to uważam, że masz bardzo fajną pupę

Ja jestem w trakcie kawy i tuż przed śniadaniem: owsianka na mleku
Na obiad będzie sałatka: pieczony kurczak + rukola + pomidor + prażone ziarna słonecznika.
A na kolację najprawdopodobniej zupa z zielonego groszku i mięty

Wiem, że dziś ćwiczeń nie będzie, bo pracuję do 15 a jak wrócę do domu to mija chwilka i lecę na koncert muzyki jazzowej z pokazem wizualnym do planetarium - już nie mogę się doczekać wieczoru!
Jednak jeśli będzie pogoda to w niedzielę lub sobotę będzie rower i joga

Gdzie się podziewają magdallenax i music_girl?

Udanego piątku, tygodnia końca i początku!
__________________
Start: 68,8kg
Jest: 56,0kg
Cel: 50 kg

Edytowane przez Skinny_Minnie
Czas edycji: 2015-05-08 o 05:29
Skinny_Minnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując