Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-07, 08:20   #1445
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - jestem bliska podjęciu decyzji o dokształceniu się w angielskim. Co polecacie do nauki?
korki indywidualne?
szkoły jezykowe? jak tak, to jakie?
Martusia Ty jesteś wielojęzykowa jak najłatwiej się nauczyć języka? może udzielisz mi korków on-line?
ja nie mam talentu do języków i cieżko mi do glowy wchodzą ale udało mi się nauczyć angielskiego dobrze oglądając firmy i seriale w oryginale. Najlepiej obejrzec dwa razy - raz z polskimi a raz z angielskimi napisami. Można tez sobie z netu ściagnąc program super-memo. Fajna sprawa - uczy systematyczności i można się osłuchać

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Nie mam ostatnio czasu na wizażowanie ale bardzo przypunktowałam u szefunia i u szefów wszystkich szefów w mojej firmie trochę też skapnie $$$ za nadgodzinki
biedna. Ale pracuj - święta niedługo to dulary się przydadzą

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A czemu pupa?
Za szybko rezygnowałaś?
Bałaś się mówić?
A może język Ci nie pasuje? (ja tak miałam z niemieckim - nauka tego języka to był koszmar).
ja do niemieckiego mam uraz po podstawówce. Mieliśmy z taką koszmarną babą. I potem przez całe liceum i na studiach nie mogłam się przekonac do tego języka. Uczyłam sie go przymusowo ale po zakończeniu nauki wyrzuciłam go z pamięci zupełnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora