Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-07, 08:30   #1454
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja nie mam talentu do języków i cieżko mi do glowy wchodzą ale udało mi się nauczyć angielskiego dobrze oglądając firmy i seriale w oryginale. Najlepiej obejrzec dwa razy - raz z polskimi a raz z angielskimi napisami. Można tez sobie z netu ściagnąc program super-memo. Fajna sprawa - uczy systematyczności i można się osłuchać



biedna. Ale pracuj - święta niedługo to dulary się przydadzą

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------



ja do niemieckiego mam uraz po podstawówce. Mieliśmy z taką koszmarną babą. I potem przez całe liceum i na studiach nie mogłam się przekonac do tego języka. Uczyłam sie go przymusowo ale po zakończeniu nauki wyrzuciłam go z pamięci zupełnie


też mam uraz do niemca, przez babkę z liceum[emoji53] mam totalny uraz do mówienia w tym języku
ale mi w pamięci coś tam mi zostało. Brałam raz udział we wdrażaniu pewnej dyrektywy unijnej. Ekspertami byli niemcy. Mieliśmy tłumacza, ale w pewnym momencie zaczęłam odpowiadać im zanim tłumacz zaczął tłumaczyć. Bardzo się dziwili czemu nie mówię, skoro wszystko rozumiem
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora