Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy uda mi się coś wskórać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-02, 16:06   #10
mmagnoliumm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy uda mi się coś wskórać?

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;76828171]Myślę, że sytuacja trochę podbramkowa. Jak zapytasz i się nie zgodzą, to nic wielkiego się nie stanie, no ale... dalej będziesz w tej samej sytuacji. Jak się zgodzą tylko dla Ciebie, to współpracownicy będą mieć za złe, że "przez Ciebie" muszą częściej zostawać w soboty. Jakoś nie wierzę, że nagle świeża pracownica zmieni ustalony porządek i pracodawca zrezygnuje całkowicie z tych sobót. Ja bym szukała innej pracy.[/QUOTE]

Sytuacja wyglada dokladnie tak jak opisalas. Masz racje, tez mi sie nie wydaje, zebym mogla zmienic ustalone zasady, ale z drugiej strony nikt nie moze mnie zmusic do pracy w sobote. Czytalam o szczegolnych, naglych przypadkach, a nasze planowane soboty sie w to nie wpisuja. Mam straszna ochote zaryzykowac, ale z drugiej strony bardzo watpie czy warto i ze wzgledu na przelozonych i kolezanki.
Chociaz gdybym to zrobila, to nie wydaje mi sie zeby one byly chetne do czestszego przychodzenia w dzien wolny i moze by sie postawily. A tak sobie analizowalam ich zachowanie i podporzadkowanie w tej kwesti, to mysle, ze wynika ono z tego, ze jest to mala firma i dziewczyny boja sie jak to wplynie na dalsze relacje. Mysle ze patrza na to troche jak na mala rodzine, a ja nie i tym sie roznie, bo rodzine mam w domu i to dla niej chce miec wolne weekendy.
mmagnoliumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując