Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-21, 13:28   #2554
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Jakiś czas temu obiecała, że wstawię zdjęcia po Londzie 12.9. Ale miałam problemy z aparatem Wstawiam zdjęcia, mam nadzieję, że w miarę wiernie oddają kolor. Po myciu wydaje mi się mniej kurczakowaty, ale i tak, za ciepły Mimo wszystko, mam już drugie opakowanie tej Londy a to dlatego, że byłam w Naturze i patrzę na farby, mojej Garnier XL1 nie było, Garnier Color Naturals superjasny popielaty blond był droższy od innych farb z tej serii, a ta Londa była przeceniona. Jak nic- znak z niebios Aha, no i ciężko mi powiedzieć, które zdjęcie najlepiej oddaje kolor- w zależności od tego, jakie jest naturalne światło kolor znacznie się zmienia, jak to przy blondzie

A tak w ogóle, Kitkulko, super, że wróciłaś do pisania bloga I faktycznie, ten kolor wydaje się taki jasny! To pewnie przez malaksowanie farby? U mnie się taki jasny robił, jak farbowałam Wellatonem 12/1 i go malaksowałam Ale włoski śliczne- jak zwykle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Londa12.9c.jpg (86,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Londa12.9.jpg (164,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Londa12.9a.jpg (194,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Londa 12.9b.jpg (154,6 KB, 28 załadowań)
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora