Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-04, 22:49   #3360
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
konsystencja podobna do ruskiej maski drożdżowej, raczej rzadka
a efekt póki co średnio mi się podoba, bo zauważyłam pokreślenia, ani dobrego nawilżenia moich kręconych włosów, są bardziej puszyste, nie są obciążone
Noo..to chyba jest podobna do tej którą mam ja. Rzeczywiście jest rzadka i może przez to działanie jej jest "mniej intensywne" ale ja dodaję do niej olejek Vatika i wydaje mi się, że wtedy to wszystko razem lepiej działa

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a mi własnie zaczęło ubywac
ostatnio skończyłam jeden peeling do ciała (ale mam jeszcze 3 napoczęte ), 2 szampony, balsam do ciała, parę próbek, kilka mydełek , dogorywają dwie odżywki do włosów i czarne mydło pod prysznicem, tonik luvos mam na 1 raz, bio2you tez chyba w końcu zmęcze, aox zużyje do końca przy kolejnej maseczce z glinki. Młoda skończyła piankę do twarzy alverde, stary wykończył glinkę logony prawie. Pomału odzyskuje swoją łazienkę
Nie jest źle
Łoooo, to jak już łazienka będzie odzyskana, to będą zakupasy "z grubej rury "

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
policzyłam swoje kosmetyki, tak na szybko (bez półproduktów, perfum - mam 7 sztuk i bez kolorówki) wyszło, że jest ok. 63 sztuk i tylko olej Sesa w drodze
[/B]super zbiory, witamy
O jaaaa...dziewuchy, ale Wy szalone...ja to swoje mogę na palcach dwóch rąk policzyć Ale spokojnie...nadrobię

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że wygrałam mały konkurs Cattier i mogłam wybrać sobie sama nagrodę Oczywiście korzystając z okazji pokusiłam się o zamówienie w ich sklepie Obiecuję sobie, że to przedostatnie zakupu przez wykończeniem zapasów
Dobrze, że napisałaś, że przedostatnie..czyli coś się jeszcze szykuje

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Agata piękne zbiory

Obiecałam wkleić moje zakupy z Phenome, (część siostry już wysłana do niej więc fotek reszty brak). Troszkę się rozczarowałam, bo wydałam trochę kasy i dostałam jedną marną próbkę, a to moja jedyna szansa żeby przetestować te kosmetyki przed zakupem. I teraz tak sobie czekają, aż się z nimi przeproszę i zacznę używać Maski do włosów oczywiście nie dostałam, bo tak jak mówiłyście nie ma jej
Aż mi ślinka cieknie kocham, kocham, kocham...ale z próbką, to rzeczywiście się nie postarali. Chociaż ja nie krępuję się prosić i miłe Panie mi nie odmawiają

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa tego kremu nawilżającego do twarzy. Mam na niego chrapkę...
Ja go mam Jest całkiem przyzwoity, ale z takich o "cięższej" konsystencji wolałabym Rejuvenating (jak kupowałam swój to niestety go nie było i poprosiłam o próbkę), bo ma dodatkowo działanie przeciwzmarszczkowe i fajniej pachnie.

A co hitów i kitów:

Żeby było sprawiedliwie, to moje same naj naj

OCZYSZCZANIE:
- Mydło Afrykańskie od IVI82 BEZKONKURENCYJNE (póki co )

PIELĘGNACJA TWARZY
- Serum przeciwzmarszczkowe z witaminą C - JMO (aż sobie samoróbkę z próbasków skonstruowałam)
- Serum dwufazowe AMB
- Lotion przeciwzmarszczkowy Phenome Anti-Wrinkle
- Maska Algowa Bielenda z koloidalnym złotem którą wypróbowałam dzięki uprzejmości iivii

PIELĘGNACJA CIAŁA
- Masło do ciała Phenome - Warming
- Krem do rąk Phenome Anti-Aging

WŁOSY:
- Maski do włosów Aubrey Organics - są cudne, ale mają okropne opakowania i dlatego tak ciężko skusić mi się na pełnowymiarowe ale samo działanie MEGA.

KITY:
- Odżywka do włosów URTEKRAM z różą
- Mgiełka do włosów ułatwiająca układanie Phenome (kosmetyk zbędny)
- Szampon Born To Bio z arganem (choć przypasował mojej mamie)
- Podkład do twarzy Lavera (NIGDY! Choć miałam tylko próbkę)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora