Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co za kształ twarzy? Plus problem z kręconymi włosami u chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-27, 11:26   #1
roo8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 13

Co za kształ twarzy? Plus problem z kręconymi włosami u chłopaka


Czesc, mam 18 lat, i mały problem. Nie mogę zdefiniować kształtu mojej twarzy, i nie wiem na jaką fryzurę się zdecydować. Ogólnie to najlepiej to chyba typowo, góra dłużej, boki krócej. Ale tu pojawia się zaraz problem, czyli moje włosy, które są kręcone i nie do opanowania Więc dobry efekt takiej fryzury trzyma tylko jakis czas, bo potem pojawiają się loki i jest taka smieszna czupryna Więc nie wiem, czy ta fryzura jest najlepsza.

Ogólnie mam tyłozgryz i cofnięty podbródek (będę musiał wyleczyć, bo szpeci w pięknym stylu ^^ ), przez co moja twarz (tak mi się zdaje) wydaje się być kartoflana, może to zasługa noska w kształcie kuli . Więc zbyt krótkie włosy na jeża wyglądają tragicznie No i nie wiem na co się zdecydować. Daję dwie fotki, jedna obecna (na szybko, byłem rozczochrany bo padało na dworze ^^) i jedna nieco wczesniejsza.

Więc ogólnie co z tą gębą zrobić? Jesli ktos ma jakies propozycje oprócz fryzury, to chętnie wysłucham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1009.jpg (62,8 KB, 580 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0720.jpg (59,7 KB, 481 załadowań)
roo8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując