Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PARAPETÓWKA - proszę o ciekawe menu:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-11, 12:23   #22
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: PARAPETÓWKA - proszę o ciekawe menu:)

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Cmoksia, napisz prosze bo to mnie sie przyda.
Planuje impreze na ok 40 osob no i chyba szwedzki stol bedzie najlepszy. CO konkretnie podalas?
Moze inne dziewczyny mnie czyms zainspirujecie?
bazowałam przede wszystkim na sałatkach

Najszybciej poszła Sałatka Sushi, oprócz tego była Sałatka Wiosenna dla tych, którzy lubią fetę i oliwki (a okazuje się, że większość lubi ). Była też inna Pyszna Sałatka, którą kombinowałam z przepisu ze strony Bonduelle i ze wspomnienia pysznej sałatki w pewnej restauracji w moim rodzinnym mieście Oprócz tego było kilka sałatek, które już wcześniej parę razy robiłam, m.in. zaskakująca wszystkich Sałatka z zupek chińskich, bo wszystkim tak smakowała, że nei chcieli uwierzyć, że jest z zupek
Z zimnych przekąsek zrobiłam jeszcze ogórkowo musztardowe Kanapeczki Tessy i Chrupiące kurczaki Nigelli. Do tego dużo chleba, krakersów, cukierków, chipsów itp. Na słodko sama zrobiłam tylko Roladę czekoladową.
Oczywiście było też coś ciepłego (w końcu impreza była w marcu ) czyli Leczo Pascala i niezbyt wyglądająca za to zaskakująco pyszna Zupa serowo-porowa. No i oczywiście duuużo wody, soków i piwa

Ogólnie jeśli chodzi o układanie menu na imprezy to polecam jednego z moich ulubionych blogów - Smak Imprezy Olgi Smile, którego motto brzmi "Nie stój przy garach, gdy goście za stołem!" i ja je baardzo popieram
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując