Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PARAPETÓWKA - proszę o ciekawe menu:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-12, 22:40   #23
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: PARAPETÓWKA - proszę o ciekawe menu:)

Daria, ogromnie dziekuje za inspiracje Zdjecia z Twojego bloga przyprawiaja mnie o zawrot glowy Wspanialosci

Postawie na kilka salatek
do tego kanapeczki
i zastanawiam sie nad tymi kurczaczkami nigelli i chyba na takie party gdzie goscie maja sobie sami nabierac jedzonko na talerze, pomysl z wykalaczkami bedzie dobry a moze jakis sosik obok nich postawic? Macie jakies pomysly?
i slodkosci
hmmmm nie za malo

dania na cieplo to nie bardzo sie sprawdza, bo to wynajeta sala i musze wszystko sama juz gotowe na miejsce poprzynosic z domu i w ogole tak smiesznie (to w sumie nie parapetowa tylko chrzciny ) ze od 11 do 12 mam czas wszystko przygotowac, potem do kosciola i potem wracamy z goscmi. Wiec wszelkie cieple dania zdazylyby wystygnac, a nie mam mozliwosci odgrzania. Moge miec nawet problem z gotowaniem kawy czy herbaty bo musialabym przyniesc swoj wlasny czajnik z domu - a ilez w takim czajniku mozna wody zagotowac za jednym razem.....
Chce uzyc jednorazowych talerzykow i naczyn (heh nawet nie posiadam takich ilosci prawdziwych naczyn ) Mam nadzieje ze nie bedzie to jakos zle wygladalo
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując