Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-15, 11:25   #2381
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
LollyGirl masz dlugie wlosy ale przedluzanie nie tylko doda im paru cm ale tez na pewno zagesci . wg mnie lepiej miec moze i ciut krotsze wlosy ale geste niz pojedyncze kikuty po sam tylek co do oferty .. musisz zaryzykowac , bo zadna z nas na oko nie oceni jakie sa wloosy , jak ktos chce zobaczyc moje zdjecia z poprzednich przedluzan to mam na : www.meksykanka7.fotka.pl TmargoT sie dzis zapadla pod ziemie , daj znac kochana jak wrocisz bo mam pare pytan do Ciebie

Allegro ale do wrzesnia masz jeszcze kupe czasu , nawet jak zamowisz te za 240 to uzywajac ich na pewno beda widoczne slady noszenia tym bardziej jesli sa jasny blond i sa naturalne .. no chyba ze kupisz i do wrzesnia ich nie bedziesz nosic ..
ooodeta czyli naturalne blond bardziej sie niszcza niz syntetyki blond?? speraja sie czy co?? wiesz ja chce juz kupic i w nich chodzic i mialam nadzieje ze przy codziennym noszeniu potrzymaja mi chociaz z pol rok co ty na to? co mi doradzasz??

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
dzieki Lolly Girl aAAaaaa wiesz co .. wlasnie mi sie przypomnialo ze juz jedna dziewczyna z tego forum kupila wlosy od tej pani , i nawet chyba jakies zdjecie wkleila .. jak poszukasz pare stron wstecz .. nick byl cos z marta .. czarna z grzywka , czekaj tez spobuje poszukac , moglasbys sie z nia skontaktowac i wypytac co i jak ..
allegro nie wiem . to moj 1 raz jak bede miec sytn , poprzednio mialam ludzkie i Remy i indyjskie , i wiem ze sie robily sianowate , ale ja mialam metody stale a wiadomo ze tak sie szybciej niszcza niz na clipach ktore np zdejmujesz przed snem , ja te wlosy dpostane w przyszlym tyg , pozuzywam ich troche i ci powiem co mysle ,ale w takim wypadku musisz sie wstrzymac
aha no teraz to sie zastanawiam moze zmowie te za 90 zł na poczatek przeciez to nie majatek sama nie wiem...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
nie masz za co dziękowac, sama szczera prawda przy okazji Twoją siostrę też oglądałam na fotce.pl i przekaz jej , ze w dlugich wlosach wyglada super

zabieram się za szukanie choc nie przypominam sobie takiej osoby

i nadal mysle o tym jaki kolor zamowic
proponuje najlepiej isc do fryzjera kazac sobie nalozyc konkretny kolor np ciemny braz (wyglada jak naturalny czarny) i taki sam zamowic na allegro bedzie najproscie
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora