Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-05, 16:08   #1217
Tomeczek072
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Jaka fryzura - chłopak, cienkie i rzadkie

Witam wszystkich z racji ze to mój pierwszy post na tym forum, mam nadzieje ze jeden z wielu

sprawa wygląda tak: kiedys mialem krótkie włosy jak to wiekszosc chłopakow ale nie zabardzo mi sie to podobalo/pasowalo, wysokie czolo eliminowało ją.

od jakiegos 0,5 roku mam włosy dłuższe, prawie za uszy i grzywka do brwi, czasem nwet dalej, włosy mam strasznie oklapnięte, cienkie i rzadkie, nic sie specjalnie znimi przy tej długosci nie da zrobic, a na dodatek czasami sie jeszcze podkręcaja w druga strone ;|

tak więc chce zmienic fryzure, na jaką? krótsza przedewszystkim, ale taka aby nie było widać ze mam duze czoło chcial bym miec taki "artystyczny nieład" o ile bedzie mi to pasowało do kształtu twarzy, aprzy tym włosy mile w dotyku ale mysle ze guma joanny załatwiła by tu sprawe... najgorsze u mnie jest to ze uloze sobie jakas fryzure ale po paru godzinach i tak wszystkie włosy znów sa oklapniete.

licze ze pomożecie mi w wyborze fryzury do mojego kształtu tarzy i moze podpowiedzieć jak taką zrobic wazne zeby mozna ją było łatwo i wszedzie bez większego problemu ułozyć

załaczam zdjecia dla całkowitej jasnosci

licze na Waszą pomoc

Edytowane przez Tomeczek072
Czas edycji: 2008-11-16 o 12:47
Tomeczek072 jest offline Zgłoś do moderatora