Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-21, 09:16   #641
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez catiens Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ofertę z Katowic w Elite laser Spa to mogę z ręką na sercu polecić salon, Pani jest przemiła, dokładna, przeprowadza pełen wywiad, robi próby parę dni przed zabiegiem. Jestem po 3 zabiegach na pachy (też z groupona, zostało już tylko parę włosków) w październiku mam 4ty i pierwszy na łydki za które płacę już normalnie.

Skuszona innym grouponem kupiłam sobie 5 zabiegów na bikini głębokie w Boston Clinic w Warszawie i jestem po pierwszym. Zastanawiam się w ogóle czy kontynuować bo czuję się zrobiona w ****. mam porównanie z zabiegami w Katowicach, więc to co miałam w Warszawie było śmiechu warte!! Dopiero teraz odgrzebałam posty dziewczyn ze starego wątku i wszystko się zgadza z tym co pisały: Po pierwsze Pani nawala żelu, a później jeździ laserem wykonując ruchy niczym przedszkolak bazgrzący mazakiem. Koszmar. Po zabiegu jak się przyjrzałam temu bikini, to 50% skóry było nawet nie dotknięte laserem, włosy rosną na całego, a miejscach które się zaczerwieniły i były poddane na działanie lasera mam normalnie trochę czarnych kropek i włosy wypadają tak jak powinny. Wargi nietknięte. Wewnętrzna część pośladków za którą musiałam jeszcze dopłacić 20zł(?!?!) nietknięta. Zabieg trwał jakieś 4 minuty. Teraz nie wiem czy wykorzystać te 4 zabiegi czy dać temu cyrkowi spokój, bo dojazdy są bardzo męczące. Nie wiem co mnie podkusiło żeby u nich tego groupona kupić... W sumie te 5 zabiegów da mi tyle co jeden w Katowicach.
Dziewczyny, ja do sprawy podeszłam w ten sposób - zanim zdecydowałam się na konkretny salon, najpierw poczytałam trochę tutaj, potem zadzwoniłam do dystrybutora LS i zaczęłam szukać miejsca dla siebie. W Warszawie chodzę do depiclinic, podejście mają super tak jak w tym salonie w Katowicach, o którym pisze cetiens - co prawda nie mają zamiaru ogłaszać się na zakupach grupowych, mówiąc że nie da się połączyć dobrej ceny z super jakością i ja to rozumiem, otrzymałam u nich dobry rabat i jestem happy ceny mają bardzo atrakcyjne, trochę wychodzi drożej niż zakupy grupowe ale obsługa i co najważniejsze efekty są bardzo zadowalające, włosy pod pachami mam tak przesiane że jestem w szoku. A od strony ekonomicznej, bo tym się zawodowo zajmuję to nie zawsze tanie zakupy wychodzą na dobre, bo kupując np 3 kupony zapłacisz więcej niż jedna wizyta w gabinecie a efekt lepszy i tylko po jednym zabiegu.
Dziewczyny szkoda waszej kasy i cierpliwości - znajdźcie sobie dobry salon i nie ufajcie tanim super okazjom bo to się później zemści.
W pierwszym numerze miesięcznika Happy był fajny artykuł o depilacji, w którym notabene porady eksperckiej udzielała pani która wykonuje zabiegi w salonie do którego chodzę - skan tego artykułu znajdziecie na Facebook fanpage tego gabinetu.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Dziewczyny, chciałam się zapytać was o radę.

Widząc super efekty chcę zrobić mojemu niespodziankę i zrobić sobie bikini brazylijskie, ale nie jestem pewna czy usuwać do zera wszystko.

Czy te z was które sobie zrobiły "tam" do zera, to wasi faceci są wniebowzięci czy może lepiej zostawić sobie jakiś paseczek.

Wiem że to indywidualna sprawa, ale jest to na zawsze i nie wiem czy jak usunę wszystko to za parę lat może będę chciała mieć tam kilka kędziorków aby czuć się kobieco...

Edytowane przez hania_k
Czas edycji: 2012-09-21 o 09:09
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując