Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc w wyborze komputera/laptopa - ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-29, 20:32   #44
trats
Rozeznanie
 
Avatar trats
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 906
Dot.: Macbook/ ultrabook

mam MacBooka Pro i nie zamienilabym go na nic innego.

bateria trzyma kilka godzin, nie zauwazylam spadku wydajnosci. klawiatura podswietlana oczywiscie jest. mozesz podpiac sprzet kazdej firmy, nie musi to byc Apple. aczkolwiek dysku zewnetrznego nie uzywam, wiec nie sprawdzalam. natomiast z myszka czy drukarka nie ma problemu.

jesli planujesz tylko pisac i przegladac Internet, to wedlug mnie 13" Air w zupelnosci ci wystarczy. 4 gb bedzie ok.

co do tworzenia plikow tekstowych, to ja uzywam OpenOffice'a, darmowy w przeciwienstwie do Offica, i jak dla mnie przyjazniejszy.

pliki pdf normalnie otwieraja sie na Macu (bo przeciez instalujesz po prostu pdfa). jak masz cos zapisane w jakims programie na Windowsie, i taki sam program masz na Macu, to chyba logiczne jest, ze program to bez problemu otworzy.

a, gwarancja w standardzie niestety jest tylko roczna. ja dokupilam 3 letnia i chyba kazdemu proponowalabym zrobic to samo. programy sa zarowno platne jak i darmowe. ale tak samo jest z windowsem.
__________________
the reason why people give up so fast is because they tend to look at how far they still have to go
instead of how far they have gotten

Edytowane przez trats
Czas edycji: 2014-04-29 o 20:33
trats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując