Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-19, 11:09   #1865
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ten post już jest poniżej pasa Była już o to wojna i o mało co wątek się rozpadł, wszystko zostało wyjaśnione i nie ma sensu drążyć Ludzie sobie wyjaśnili, zmienili postępowanie i było miło. Czasami warto odpuścić trochę

dor6 każdy lubi próbki i gratisy i nadal proszę wrzucać zdjęcia, bo ja uwielbiam takowe oglądać

Xandrine wypominanie czy kogoś stać czy nie to trochę słabe. Nikt tu nikomu do portfela nie zaglądał i niech tak zostanie. Dla mnie np. jest chore jeżdżenie 300 km do S żeby dostać gratisy, gratisy w S to loteria, raz się dostanie, raz nie. Zamiast wydawać kasę na dojazd wolałabym przeznaczyć je na coś innego. Skoro Ty lubisz takie ryzyko to nikt tego tutaj nie potępia. Każdy robi jak uważa. Każdy też ma prawo mieć swoje zdanie.

Ostatnio zauważyłam na wątku w kółko wałkowany jeden temat, sama już nawet przestałam się za bardzo udzielać bo ileż można wciąż to samo drążyć. Nie czuję się i nie będę czuła się winna, że jestem w S miła i dostaję fajne próbki a w innych miastach tak nie ma. Zawsze można zakupy zrobić online z boxem lub z rabatem, albo skoro jest tak źle to kupować produkty u konkurencji.

Znowu robi się syf na wątku Spijmy sobie razem po filiżance meliski i odpuśćmy trochę. Przecież za chwilę zacznie się polowanie na brokuła
klask i:
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Zamiast się kłócić to by pomogła mi jedna z drugą czy zwroty w stacjonarnym Douglasie naprawdę istnieją ostatecznie będę kombinować z kurierem, ale mi to wybitnie nie pasuje, na infolinię się przez weekend nie dodzwonię, na stronie cicho sza o tym poza lakonicznym zdaniem, a ja się boję stacjonarnych Douglasów
Zadzwoń do stacjo i zapytaj o możliwość zwrotu.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora