Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-08, 12:43   #4600
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Kachula sprowokowała mnie do wizyty w Rossmannie, tak pięknie pisała o tym Syossie 3 w 1. Ale na szczęście dla mojego portfela okazało się, że obie wersje mają w składzie "hydrolized keratin", czyli coś co powoduje, że moje włosy się puszą jak w bardzo wilgotny dzień. A nwet bardziej.

Historia złotej kaczki To nam się Kachula dokształci dziś

Chyba coś jeszcze miałam skomentować, ale na Wasze szczęście już nie pamiętam co
Ja się nie muszę dokształcać, bo legendy miasta znam ale dzieci teraz to nic nie znają Była złota kaczka i bazyliszek. Uśmiałam się trochę i normalnie wzruszyłam bo i wątek miłosny był Zawsze lubiłam do teatru chodzić

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
No cóż uzależnienie od wizażu zawsze to lepsze niż alkoholizm np.

Ja używam kuracji ale tej color vive, bo nie ma w składzie protein. Ta ma, argininę i proteiny z pszenicy - wszystko wysoko w skladzie, u mnie to by się równało guma i siano...


Nie pomyliłaś się


Dobra wklejam te moje zdjęcia ale wyszły fatalnie Jak robie z lampą to mi jakieś czarne plamy na włosach wychodzą Na dworze czerwone cienie, a w pomieszczeniu to wogóle masakra..... Kolor nie jest podobny w rzeczywistości do zadnego ze zdjęcia, najbardziej chyba do tego na dworze. Jeszcze mi włosy jakoś śmiesznie się podwinęły z lewej strony
Jakie ty masz jasne już!!!

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ej, ale u mnie widać. Bo całościowo moje kudły mają leciutką złotawo-rdzawą poświatę (w słońcu), a te małe odstające dyngsy inaczej załamują padające światło i wydaje się, ze mają białawy poblask.
Trochę się to różni, a że ja blondu nie miałam (i raczej nie planuję) to nie mogę porównać

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------



Kolo z bananem to Choi Siwon z Super Junior. Boski nie?

Widziałaś już jego dziwną stronę, to teraz zobacz jak wygląda normalnie, kiedy się nie wygłupia

http://img59.imageshack.us/img59/144...xjceaa27rp.jpg
http://www.allkpop.com/upload/2013/02/siwon.jpeg
Jest różnica co?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



Bardzo ładnie wyszło ci to obcięcie A włosy lubią się zawijać akurat wtedy, kiedy chcesz strzelić fotę. Albo puszą się jak moje
U mnie zaczęły sterczeć jak przestałam dbać. Zapominam o maskach, olejach itp. Chyba czas się nawrócić.
A co do tych Azjatów. Ty powinnaś normalnie na Wólkę Kosowską pojechać. Tam ich pełno (a jedni to normalnie przystojni jak nie wiem) i ciągle albo muzyki swojej słuchają albo na małych tv te dramy oglądają. Idealni mężowie dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Fram Pokaż wiadomość
Hej

Znalazłam wątek o tych odstających piórkach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642206

I moim zdaniem wynika z niego, że te odstające włoski to wynik złej pielęgnacji, w sensie używane kosmetyki nie służą tym konkretnym włosom.

Trwałe zniszczenia to nie muszą być, bo sama tak miałam i to samo z siebie przeszło, a nie obcięłam połowy włosów
Musze poczytać.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Wow ten koleś na 27 lat a ja myślałam że z 17.... Azjaci wogóle tak młodo jakoś wyglądają, to niesprawiedliwe
Obcięcie jest typowo na prosto, bo mama inaczej nie umie a mi się nie chciało bawić z tutorialami. Mam taką długość włosów że sama wiesz jak ciężko obciąć
Następnym razem niech mama wali maszynką jak mój mąż. Maszynką łatwiej niż nożyczkami wykreować takie zawijasy.
A! I to prawda, że nożyczki mam tępe, bo jak mnie tą maszynką obciął, to normalnie końcówki mięciutkie i gładziutkie jak po wizycie u fryzjera. Zero kropek itp.


Aktualizacja Syossa dzień drugi: gładka tafla, włosy nie obciążone, miękkie i gładkie jak psie jajka. Nawet przy samej skórze mam ciągle jak świeżo umyte więc super!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:47
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora