Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 12:49   #2945
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
'Kuszące ceny' na Sephora online + wchodzą wszystkie kody zniżkowe http://www.sephora.pl/Oferty-Specjal...-2_9_Prix-sexy
Dzięki za informację! Kliknęłam Chloe Love dla mamy i wyszło taniej, niż na Allegro, jestem w szoku Do tego Ekoampułka. Całość 135zł za 50ml perfum + 100zł za Ekoampułkę, dostawa gratis. Bardzo korzystne ceny.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W tych perfumeriach to powinien ktoś zrobic porządek z obsługa. Tyle razy wałkowano tutaj temat, ze jak sie przyjdzie nieumalowanym i ubranym byle jak, to babole często traktuja ostentacyjnie i jak natręta i dzisiaj tak zostałam potraktowana w Douglasie w GK. Pytałam o nowe podkłądy, konkretnie Diora, kiedy będzie, babka podeszła do mnie jakby musiała, a nie chciała i z szybkoscia torpedy odpowiedziała, ze nie maja i nie wie kiedy będa mieli. Myślała chyba ze to koniec moich pytań, bo już sie chciała zmyc, kiedy dosięgło ja w pół kroku moje pytanie o ysl. Jeszcze szybciej i pozbywajaco odparła, ze tej kolorówki to oni nie mają w ogóle i odeszła jakby nigdy nic, zostawiajac mnie na srodku. Az mnie korciło, aby zawołac kierowniczkę. Doprawdy, czy ich nikt nie nauczy tam raz a dobrze, ze klientowi KAZDEMU bez wyjatku nalezy sie szacunek i grzecznosc i to nie pozorowane na siłe Fuck, wiecej tam nei pójde, nie wspominajac o jakichkowleik zakupach
Ech, no niestety to się zdarza nagminnie... Tylko tu chyba nie chodzi o sam sposób obsługiwania i podejście tych pań, ale o to, jakimi są osobami. Kultura osobista zazwyczaj ich nie dotyczy również w życiu prywatnym, o czym się kiedyś sama przekonałam i szczerze mówiąc, byłam w szoku. Do eleganckiego, w założeniu, miejsca, powinni być zatrudniani elegancko zachowujący się ludzie.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora