Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób na cellulit
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-18, 22:38   #9
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Sposób na cellulit

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
A ja Wam polecam chodzic na Vacuwell. To taka bieżnia, po której się idzie, a jest się zamkniętym od pasa w dól w specjalnej kapsule, w której panuje podciśnienie do -25 atmosfer. Powoduje to duuzo szybsze spalanie tkanki tluszczowej na posladkach, nogach, biodrach i brzuszku a do tego rewelacyjnie redukuje cellulit. Ja bylam jak na razie 3 razy na tym (mam wykupiony karnet) i juz efekty są widoczne, podobno po 20 razach z karnetu wszystko niechciane znika- i wierzę w to, biorąc pod uwage efekty po kilku razach. Jestem po tym spocona strasznie, jak ktos lubi odrobine wysilku to mu sie to spodoba . U mnie w sumie działanie jest zsumowane, bo chodzę jeszcze raz w tygodniu na aquaaerobik i raz na basen, do tego codziennie wieczorem troszke cwicze. Osobiscie mi sie wydaje, ze nic tak nie pomoze jak wlasnie cwiczenia- dlatego polecam tą bieżnię Vacu. Skutecznym sposobem jest również Rollen, poczytajcie sobie w necie o czym piszę A tabletki...? Też kiedys to rozważalam, ale wątpię aby działały takie cuda
a ile zapłaciłaś za taki cudowny karnet, jeśli można wiedzieć?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując