Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-13, 14:16   #113
asiek4141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

mam pytanie otóz kiedys miałam platyne na wlosach, uwielbialam ten kolor ale cos mi strzelilo do glowy i zafarbowalam sie na ciemny braz, pozniej na czarny ... i tak rpzez jakies 2 lata utrzymywalam sie w kolorach czerni i brazu, az w koncu zatesknilam do tego blondu.. i chcialabym do niego wrocic juz na stale robilam rozne dekoloryzacje itp itd.. to z czarnego zeszlam do czekolady pozniej pasemkami je katowalam... no i katowalam katowalam az w koncu do polowy wlosy mialam jasny blond a reszte braz rudy... i nie wiadomo jeszcze co. Kazdy fryzjer u ktorego bylam nie chcial mi nic z tym zrobic, gdyz wlos byl juz rozjasniany i nic z tym rudym sie nie da zrobic.. wiec zgodnie z rada zafarbowalam na ciemny blond.. i teraz pytanie CO MAM ROBIC jestem juz zalamana, bardzo prosze o szybka odpowiedz.. kolor mi sie wyplukal dbamn o wlosy nawilzam juz staram sie przejsc z tego koloru od ponad roku, nie przeciazam ich zabiegami.. ale juz nie wiem... znow pasemka? czy teraz na tych wlosach ,,ciemnego blondu... wpadajacego pod rudy'' moge uzyskac w salonie fryzjerskim blond...? Prosze pilnie o odpowiedz(
asiek4141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując