Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nakładanie kolorowych żeli
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-13, 21:39   #26
Monikaach
Raczkowanie
 
Avatar Monikaach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 46
Dot.: Nakładanie kolorowych żeli

Cytat:
Napisane przez Violetyna Pokaż wiadomość
Dlaczego lakier bezbarwny? jeśli słyszałam że któraś z dziewczyn tak robi to myslałam sobie, że to z oszczędności na produktach... lakier nie utrzyma się tyle co glos...

Może źle rozumuje...
Tak jak wcześniej napisałam jeżeli nakładamy kolorowy żel staramy się unikać wielu warstw ponieważ sam kolorowy żel to dwie. Lakier bezbarwny nie sprawia że paznokcie stają się grubsze.
Gloss’ów nie używam ponieważ się rysują, a na kolorowym żelu to bardzo widać.

Następna sprawa to, że nic nie świeci się tak jak nabłyszczacz ponieważ daje on efekt mokrych paznokci.

Każde paznokcie zawsze na zakończenie zabiegu maluję lakierem bezbarwnym ponieważ jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie przeciw żółknięciu i zawsze mówię klientkom aby raz na tydzień sobie same przemalowały paznokcie ponieważ ładniej wyglądają i nie widać odrostu tak bardzo.

Poniżej zamieszczam zdjęcie na którym zrobiłam paznokcie na kolorowym żelu z drobinkami wykończyłam go jakimś rzadkim żelem (może to był żel nabłyszczający ale nie ma to znaczenia ponieważ i tak się tak nie będzie świecić jak lakier bezbarwny, ważne aby był bardzo rzadki by nie pogrubił znów niepotrzebnie paznokcia) a na koniec lakier bezbarwny.

Żele nabłyszczające po przemyciu warstwy dyspersyjnej już się tak ładnie nie świecą a wszystkie żele które jej nie zostawiają po pierwsze się rysują a po drugie nie zamykają paznokcia - czyli nie mogą dotknąć naszej naturalnej płytki ani milimetrem ponieważ się zapowietrzą.
__________________
Instruktor Stylizacji Paznokci
Zapraszam do mojego wątku!

Edytowane przez Monikaach
Czas edycji: 2009-10-13 o 21:42
Monikaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując