Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mam pomysłu 'na siebie'..proszę o porady :) a4033a
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-05, 14:05   #1
a4033a
Raczkowanie
 
Avatar a4033a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 169

Nie mam pomysłu 'na siebie'..proszę o porady :) a4033a


Zwracam się do was kochane wizażanki z prośbą o porady, sugestie dotyczące ogólnie mnie, mojego wizerunku.
Kompletnie nie mam pomysłów
  • ani na makijaż..( jedyny jaki mi wychodzi i wg mnie nie najgorzej w nim wyglądam jest zrobiony przy pomocy czarnego cienia i tuszu i i tak jest właściwie średnio widoczny.. jestem kompletnym antytalentem jeśli chodzi o malowanie się )
  • ani fryzure .. (obiecuje sobie i zbieram sie do fryzjera od lipca...[byłby to mój drugi raz........pierwszy to było uczesanie na studniówkę..bez żadnego cięcia ]
  • i właściwie na ubiór .. nie mam tego 'kobiecego wyczucia' co do czego pasuje .. :/ więc mój strój to jeansy + koszulka,koszula,sweter itd...
W związku z czym baaardzooo bym was prosiła o pomoc

1. Jak się opalasz - ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo).
Odcień opalenizny jest hmm 'złotawy'...

2. Kolor oczu -
raczej ciemne, w dowód mam wpisane niebieskie.. ale czasem mi ( i nie tylko) wydają się zielone
tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, ich kolor jest czysty,
oprawa oczu - rzęsy mam ciemne.. ale brwi raczej jasne..i rzadziutkie
3. Piegi -
ostatnio odkryłam że mam sladowe ilości ale śmiało mogę odp. że nie (ponieważ praktycznie ich nie widać)
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
oliwkowy, jasny, chłodny hmm... raczej porcelanowy
a rumienie się na kolor różowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond
.ze złotawo-brązowymi przebłyskami

6. Kolor ust
dość jasny, różowy (tak mi się wydaje )

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
więc czuję się dobrze w baardzoo ciemnej oliwce, czerni, brązie..
źle zdecydowanie wyglądam w pastelowych kolorach ze względu na jasną karnację..od razu pierwsze co widać to podkrążone oczy

ad. fryzury.. moje włosy hmm nie jest zbyt cięzko zakręcić ale efekt nawet po uzyciu mocnej pianki i lakieru utrzymał się aż 2 godziny
poza tym sa wiecznie oklapnięte i za nic nie potrafię ich sensownie,czy w ogóle jakoś inaczej niż zwykle ułożyć,
jedyne co w nich lubię to to że ładnie się błyszczą
__________________
----------------------------------
myśl pozytywnie... życie inspiruje
----------------------------------



Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-04-11 o 07:32 Powód: wątek nieaktualny
a4033a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując