Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-09-04, 08:01   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pajączki na nogach.

Zobacz sobie na stronę www.kom-net.pl/ctl

U nich robiłam naczynka na buzi(już nie pierwszy raz niestety).

Byłam w tym roku w kwietniu, kosztowało (buzia - policzki i troche koło nosa) 300,- zł.

Są tam doświadczeni lekarze, którzy opisują ci przedtem cały zabieg i jego konsekwencje, pokazują zdjecia itp.

Zabieg wygląda nastepująco - lezysz sobie na leżance, a pani doktor "dotyka" naczyenk na twarzy laserem. Najpierw buzie smaruje jakimś żelem. Uczucie ukłucia a potem ból i jakby "kopnięcie" nogi same podskakują do góry. Tak kilka czy kilkanaście razy (zalezy ile tego masz). Wg mnie boli pieruńsko. Trwało to parę minut (wg mnie dłużej) i byłam mokra (spocona ze strachu) jak szczur. Przyjemne to to nie jest, ale nie trwa godzinami i można wytrzymać. Poza tym lekarka sprawia bardzo pozytywne i kompetentne warżenie. opisuje też różne zabiegi - to pozwala zapomnieć o bólu. Po zabiegu dotaje się okład (maseczkę) silnie schłodzoną.

Efakt: po zabiegu morda jest krwiście czerwona [img]icons/icon30.gif[/img] i zaczyna puchnąć. Na drugi dzień wygląda się jak obity chomik, spuchnięty i czerwony. Mniej więcej przez tydzień utrzymuje się spuchnięcie. Ale potem: naprawdę pięknie - naczynek po prostu nie ma [img]icons/icon20.gif[/img]

WARTO BYŁO POCIERPIEĆ!!!!!!

Ja miałam zalecone po 4 tygodniach powtórka - bo nie dało się wszystkich za 1 razem, ale nie doszłam...... Może zrobię na jesień....

TEN GABINET MOGE POLECIĆ

Poszukaj jeszcze w interencie flebolog.
Ja szukałam ale znalazłam gabinety w Warszawie i Poznaniu.

Powodzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując