Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o wzroście paznokci - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-14, 20:36   #69
lokatorka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: co zrobić żeby szybciej rosły???

Witaj , pisalam już w jakimś poście na temat paznokci ale powtórzę, kup sobie w aptece olejek rycynowy, tak, nie przesłyszałaś się, nacieraj nim paznokcie, i skórki, albo mocz sobie w nim paznokcie jak Ci wygodniej. Zobaczysz że są efekty, ja nigdy nie miałam długich paznokci, a teraz mam długie i mocne, szybko urosły, po tygodniu mialam widoczne efekty, w dodatku profilaktycznie je nadal moczę w tym olejku, a do skórek by nie zarastały płytki albo nie skubały się okropnie stosuję krem glicerynowy do rąk, albo można nawet samą glicerynkę z apteki. Koszt olejku to 2 zł , a gliceryny z apteki ze 3 zł. Gliceryna usuwa też wszelką zrogowaciałą skórę np na łokciach powstałą w skutek hihi podpierania się...to takie tricki poradzone przez moją koleżankę kosmetyczkę więc nie musisz się bać, a co do olejku to jest doskonały też na wzmocnienie brwi, rzęs, i włosów, gdy się ją wmasuje w skórę, albo w rzęsy....nie wypadają, a gdy ktoś nie ma brwi to odrastają co prawda mocniejsze, ale lepiej mieć brwii niż malować je np kredką....pozdrawiam.
lokatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując