Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-26, 18:01   #4200
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
i eclipty brakuje !!!
(jestem upierdliwa i powtarzam to co kilka postów może kiedyś Limaria tu zajrzy i się nade mną zlituje.... naprawdę chciałbym zrezygnować z zamawiania w BU, ale bez eclipty to ja za długo nie pociągnę... )
Kochane Wy moje!!
Wiem, że głupio tak cytowac samą siebie, ale jestem wielce uradowana i muszę się tym z Wami podzielić
Wczoraj Pani Lidia napisała mi maila, że już niedługo w ofercie Mazideł pojawi się eclipta!!!
Już zaczynam zbierać kasę na nastepne zamówienie i ostatecznie rezygnuję z zamawiania na BU (nawet juz sobie ten olej monoi od nich odpuszczę, bo prawda jest taka, że lubiłam go tylko za zapach, a działał podobnie a może i słabiej niż np. jojoba).

Jestem naprawdę zaskoczona tym mailem od Panii Lidii, bo upust swojej ecliptowej upierdliwości dawałama tylko tu - w tym wątku (żadnych maili do mazideł nie pisałam).
Mazidła mają u mnie kolejnego plusa (dużo się już tych plusów nazbierało)

Eh... naprawdę sie ciesze z tej eclipty jak dziecko. Włosy rosną mi starszliwie powoli (cóż... takie geny i taki urok cienkich, kręconych włosów ) i dopiero eclipta dała im jakiego takiego kopa (nadal rosną nie więcej niż 1cm na miesiąc ale kiedyś rosły o wiele wolniej.... ) no i po eclipcie w koncu przestały wypadać i się łamać)

Wiem, że się powtarzam, ale powiem jeszcze raz: brawa dla Mazideł!!!

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, zrobilam zamowienie w mazidlach... nie dostalam jednego produktu napsialam do nich maila ale nie odpisuja... boje sie ze nie ebde miala jak im udowodnic ze tego naprawde nie bylo w paczce!!! ;/ do tego jakas dziwna obsluga juz byla podczas samowienia. dostalam tylko maila z zamowieniem i na tym koniec. nie dostalam maila ze wplata wplynela, ani ze wyslali.... chociaz przesylka byla naprawde szybka i z probkami ktore sobie zamowilam. ale bez tego produktu... i nawet bez tej karteczki z wydrukoanym zamowieniem i z odhaczonymi produktami .... co radzicie?czekam na odp juz ponad dobe!
matte21 - nie zrażaj się do Mazideł.
Shit happens... Nawet jak się ktoś bardzo stara, to nadal jest tylko człowiekiem a nie nieomylna maszyną.
Mnie Mazidła jeszcze nigdy nie zawiodły (nawet próbki mam zawsze te o które proszę), ale miałam dokładnie taką samą sytuację jak Ty w przypadku jednego zamówienia z BU (brakowała mi w zamówieniu jednego hydrolatu, chociaż na liście był odhaczony). Napisałam do nich maila a oni pozwolili mi wybrać, czy chce mieć te 5 zł zwrócone na konto czy wolę 5 zł zniżki prz następnych zakupach. Wybrałam zniżkę (której pewnie już nigdy nie wykorzystam, bo uzależniłam sie od Mazideł).

Napisz jeszcz jednego maila i poczekaj cierpliwie chociaż dwa dni... na pewno sprawa się wyjaśni (i oczywiście daj nam znać jak sie wszystko zakończyło). Trzymam kciuki!
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora