Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-09, 21:58   #2305
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Stosuje od 2 tygodni juz chyba tonik PHA ,codzien praktycznie,pod Hydraphase Xl Legere.Spostrzezenia:
- twarz jest jasniejsza,zauwazylem ze rzadziej sie czerwieni
- duuuzo lepiej nawilzona,wreszcie w ciagu dniu nie czuje sciagniecia
- drobne przebarwienia zjasnialy,te wieksze nadal sa,ale to zrozumiale,ze po 2 tyg nie mozna oczekiac aby zniknely
- stan skory sie trioche pogarsza - tzn .zaczelo mnie lekko wywalac malymi ropnymi krostkami.Zastanawiam sie czy nie odstawie jednak tego toniku,bo twarz,dzieki mieszance Duac/Skinoren mialem juz praktycznie w 99pro zaleczona.

Od marca stosowalem tez hydrolat z kocanki,co dzien pod krem nawilzajacy.
Polecam,bo rzeczywiscie sprawia,ze wszelkie krostki goja sie duzo szybciej.Twarz co prawda nadal mi sie czerwieni i w tej kwestii nie zrobil nic,natomiast jestem pewny ze zlikwidowal mi ogromne pekniete naczynko,ktore mialem na nosie.Nie zjasnialo,nie przybladlo,ale calkowicie zniknelo.Fajnie,szkoda tylko,ze reszta peknietych naczyn na nosie nadal jest)

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2010-07-09 o 21:59
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora