Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-16, 18:15   #3433
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20723094] Piękne włosy. Naprawdę nic im nie brakuje, ale jeśli coś cię wkurza, to spróbuj czasem użyć jedwabiu.[/QUOTE]

Do tej pory nigdy jeszcze nie próbowałam jedwabiu, chyba najwyższy czas, dziękuję za radę

Cytat:
kinpatsu nie masz co narzekac,bo masz ładne ,zdrowe wlosy

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

ja efekt lejacych sie wlosow mam po masce seboradin i po loreal absolut repair

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

widze,ze wracasz do naturalnego koloru,ten masz ładny a jaki masz naturalny?bedziesz sie mordowac z odrostami?
Ojj nie są wcale takie zdrowe Dopiero zaczęłam pielęgnację, trochę gubię się w ogromie informacji Nie miałam do czynienia z tymi maskami wcześniej więc na pewno się nimi zainteresuję. A co do naturalek, tak, wracam do swojego koloru, mam zimny, średni blond, ciemniejszy od obecnego, włosy farbowałam 8 lat, stąd zniszczenia. Zapuszczam odrost, muszę się przemęczyć... Każdy milimetr to radość Na zdjęciu nie widać odrostów, są jeszcze zbyt małe. Brakuje mi blasku w tych włosach Nigdy nie miałam błyszczących, chciałbym to zmienić...
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora