Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ysl teint resist i radiance
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-28, 19:56   #5
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: ysl teint resist i radiance

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W polu 'Find Your Foundation Match' wybierasz odcień cery jaki masz (cool-chłodna, neutral -neutralna, warm-ciepła). Po określeniu tonacji pole Ci się rozszerzy i będziesz musiała określić jak ciemna/jasna jest Twoja skóra. W Twoim przypadku najlepiej zaznaczyć Light Medium i Medium. I to wystarczy. Klikasz 'submit' i pokazuje Ci się tabelka z markami i podkładami danej marki. Jeżeli producent wypuścił podkład spełniający Twoje warunki, to jego odcień jest wpisany do tabeli. Jeśli nie, to kratka pozostaje pusta. Wyszukujesz swój odcień podkładu, np Diora, sprawdzasz, czy numer jaki jest wpisany w tabelkę odpowiada temu który faktycznie używasz (jeśli go tam nie ma, to trzeba zmienić zapytanie; np. zmienić tonację skóry) a potem sprawdzasz odpowiedniki swojego koloru u innych producentów.

Ale pójście do drogerii to i tak najlepszy pomysł
bardzo mi pomogłaś
tylko wiesz, co? nie ma dla mnie odcienia z ysl
wpisałam najpierw, że mam cool tones, bo skoro mam jakieś drobne naczynka, to stwierdziłam, że cool, potem light medium i wyszedł podkład z chanela, który jest za jasny. więc wpisałam neutral tones i medium i wyszedł w końcu 030 chanela. fajnie. tylko jak z tymi danymi wpisałam ysl, to pokazało się całkowicie puste pole ze wszystkich podkładów, czyli nie ma dla mnie identycznego jak 030. a ten jest jednak najlepszy. więc wpisałam że mam light medium i dopiero wtedy wyszła 7 z teint resist. tylko 7 jest jakaś ciemna, chyba. szkoda, że ta kolorystyka z ysl jest taka pokręcona. z diora i chanel to w ciemno mogłabym zaryzykować odcień, bo mają to normalnie posegregowane, lancome to samo, a tamci cały rozkład od czapy.
niemniej jednak bardzo Ci dziękuję i tak będę musiała iść do perf., bo nie da rady, wtopić 170 zeta razy 2, to troszku za dużo by było. może jutro!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując