Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-26, 19:06   #2643
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez miska94 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem tu zupełnie nowa, o tym wątku wyczytałam na którymś z włosowych blogów. Od miesiąca intensywnie dbam o swoje włosy, stosuję oleje, maski, odżywki, wcierki, piję drożdże, zażywam Skrzypovitę. I mam mieszane uczucia, nie wiem, co z tym fantem dalej zrobić... :/
Nie ma co się rozwodzić, wrzucam od razu zdjęcia, zobaczcie same i oceńcie, byle szczerze
Włosy przetłuszczają się u nasady, są przesuszone przy końcach. Poza tym puszą się, są zupełnie bezkształtne i rozdwojone często nawet w połowie długości :/ Drastyczne podcięcie nie wchodzi w grę.. ;x
Liczę na konkretne opinie i może jakieś rady od bardziej doświadczonych, może czyjeś włosy do moich są podobne
pozdrawiam wszystkie Włosomaniaczki! (;
Jeśli są mocno porozdwajane to nic nie pomoże. A skoro nie chcesz obcinać to musisz się zadowolić zniszczonymi. Dbanie może pomóc na przesuszone włosy, zapobiegać nowym zniszczeniom, ale na uszkodzenia mechaniczne jest tylko jedna rada - nożyczki. Jeśli nie masz dużo tych rozdwojeń to może wyłapuj je sama i obcinaj pojedyncze włosy, obędzie się bez straty długości.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jejjj.. prześliczne włoski macie
Zazdroszczeee

Ja nie mam się czym chwalić (jeśli chcecie to zajrzyjcie do galerii), ale pokażę Wam moją dzisiejszą fryzurkę
Super wyszło.

Cytat:
Napisane przez Asiulkaa_ Pokaż wiadomość
No to i ja sie pochwale Dzieki Wizazowi udalo mi sie zapuscic wlosy Moze nie sa piekne i idealne ale jak na mnie to cud
O rany, ale urosły. I są piękne, gęste i błyszczące.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora