Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-30, 15:20   #4210
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dokładnie jest tak jak napisały mhm i James. Filtry Vichy czy LRP dla cer mieszanych, tłustych posiadają alkohol i wysuszają buźkę Przynajmniej tak było przedtem, ale nie sądzę, by wyzbyli się w składzie tego alkoholu.

Ja mam cerę mieszaną (35+) i dla mnie sam filtr JMO jest za mało pielęgnujący, bym mogła używać go solo pod podkład. Dlatego latem używam zawsze jakiejś emulsji pielęgnującej/nawilżającej, a potem na to filtr JMO. Próbowałam używać go solo lub na jakieś serum, ale pod koniec dnia miałam oznaki suchości - podkład wchodził w linie zmarszczkowe itd.

Kochana, a jakiego podkladu uzywasz na ten filtr, zeby dobrze wygladal? I jaką ilość uzywaz tego filtru JMO jednorazowo?
Z filtrów zastanawiam sie jeszcze nad Phenome, ale nie wiem jak on sie zachowuje pod podkladem.. Miala ktoraś i moze sie podzielic wiedzą?

Od tego roku zamierzam zmienic mojgo Antheliosa na JMO albo Phenome wlasnie, ale zastanawiam sie jak one wspólgraja z plynnymi czy kremowymi podkladami ( bo co jak co, ale na mineraly sie nigdy nie przerzuce )
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora