Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Onycholiza? Eveline Total Action
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-28, 16:00   #1
JowitaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6

Onycholiza? Eveline Total Action


Witam Drogie Wizazanki

Od jakiegos roku jak nie dluzej (oczywiscie z przerwami) stosuje odzywke Eveline Total Action pomimo kilku(set) negatywnych opinii, ktore o niej slyszalam.
Nigdy nie bylo zadnych problemow, az do wczoraj... Otoz pomalowalam paznokcie: rano dwie warstwy odzywki, po czym wieczorem doszlam do wniosku, ze trzeba wyprobowac nowy lakier i nalozylam dodatkowe dwie warstwy kolorowej emalii. Wieczorem maly paluszek mnie troche bolal, ale myslalam, ze cos mi pod niego weszlo, co u mnie sie czesto zdarza . Rano obudzilam sie z lekkim bolem owego palca (lekki bol w znaczeniu boli, jak dotkne cos palcem, uczucie podobne do tego jakie mam kiedy czasami cos mi wejdzie pod pazura), wiec zmylam lakier. Lekkie przerazenie: paznokiec rozowy/jasno czerwony.

I w tym miejscu moje pytanie: czy to sa poczatki onycholizy? Czy moze cos innego? Odzywke uzywam naprawde bardzo czesto, bo ratuje moje paznokcie, ktore przez 15 lat byly katowane obgryzaniem. To jest juz chyba moje 6 opakowanie i nigdy nic takiego nie mialo miejsca.

Kolejne pytanie: jezeli to jest onycholiza to jak ja 'powstrzymac'?
JowitaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując