Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 09:47   #508
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Aha, nie zrozumiałam Zadnym kolezanka nie robisz? Tylko swoje meczysz pazurki?
żadnym nie robię , nie mam gdzie ( stanowisko), robie za długo ( ponad 3 godz.), i nie jestem jeszcze zadowolona z wyniku. Kiedy zlikwiduję te 3 przyczyny zacznę robić koleżankom za zwrot kosztów, na klientki jeszcze przyjdzie czas.Narazie jestem na etapie projektowania swojego stolika kosmetycznego

Cytat:
Napisane przez d0tik Pokaż wiadomość
Wy sie chyba wszystkie boicie ze dziewczyny bez kursu itp. zrobia tak samo dobrze pazurki jak wy.
ja po wielu wizytach w salonach gdzie robiono mi paznokcie wszystkimi mozliwymi metodami doszlam do wniosku ze jest to bardzo latwe, wbrew temu co tu piszecie,plus informacje zdobyte na wielu forach postanowilam sprobowac sama zalozyc sobie akryle.zakupilam niezbedny "sprzet" i do dziela(nie renomowanych firm a mianowicie "gabrielle").paznokci e trzymaja sie rewelacyjnie, nic mi nie odpada, nie zolknie, wygladaja jak zrobione przez "wykwalifikowana" manicurzstke.i robie tak juz od paru miesiecy.

cuda się zdarzają

[a dziewczyny bez wprawy z ksztaltowaniem, "uklepywaniem" akrylu moga kupic przeciez wolnoschnacy]

I jeszcze jedno.Tu na forum zachowujecie sie jak jakies wielkie artystki ktore skonczyly co najmniej studia doktoranckie w zakresie robienia paznokci.A to przeciez tylko (jak tu piszecie max 6 dniowy)kursik ktory moze zrobic kazdy.

no ja akurat miałam 2-miesięczny

(no to teraz mozecie po mnie jechac bo pewnie nie spodobalo wam sie to co tu napisalam,pozdrawiam)
wystarczająco pojechałam czy jesteś rozczarowana?

Nie "jeździmy" tu bez powodu, nasza stacja docelowa to " renoma stylistki", walczymy z opiniami typu: przedłuzanie żelu niszczy paznokcie, a do takowych przyczyniają sie nie tylko same włascicielki pazurków zrywające resztki, ale też pseudostylistki niefachowo robiące odnowę itd.Jesli robisz tylko sobie i jesteś zadowolona ze swojej roboty, to cieszę sie razem z Tobą, zaoszczędzisz kasę przynajmniej, ale oby nie wydawało Ci się, ze skoro sobie potrafisz to kolezankom również, bo wtedy możesz ( podkreślam możesz) zrobić im krzywdę.A z tym właśnie walczymy " jeżdząc" ))))))))))))))

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-16 o 19:48
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując