Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-22, 11:12   #2576
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Ja prawie nigdy nie dostaję awizo albo sąsiedzi przekazują ostro po czasie odbioru, dlatego zawsze proszę sprzedającego o podesłanie numeru przesyłki i wtedy "zdalnie" kontroluję kiedy mam iść odebrać Zapytaj o numer przesyłki i sprawdź sobie na stronce poczty całkiem nieźle to działa a jak nie jestem pewna czy już jest do odbioru to dzwonię na pocztę i wtedy mi sprawdzają czy mają moją paczkę

u mnie była sytuacja, że dwa razy sąsiedzi moją paczkę odebrali (i dwa razy to była paczka od tej samej osoby ), ale za pierwszym razem sąsiad mi ją przyniósł tego samego dnia, a do drugiej miałam awizo, że została zostawiona pod nr X jakby ktoś moją paczkę przetrzymywał tak długo to bym chyba zrobiła z dupy jesień średniowiecza

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
i?

fucktycznie, fallicznie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora