Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-09, 09:47   #4042
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Nurella Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było, wątek już długi. Podczas analizy zostałam określona jako lato lazurowe- jaki to będzie typ wg 12 stopniowego podziału? Ja byłam określana wg 8 stopniowego, lato w nim jest lazurowe i szmaragdowe. Ktoś się orientuje?
Jedyny system, który kojarzę, a używa nazw z kamieniami szlachetnymi to jest taki specyficzny, bazujący na czym innym niż Sci/Art (czyli 12 typów), m.in. bierze pod uwagę konkretne kolory oczu, włosów, karnacji. Te systemy się w ogóle nie przekładają na siebie, bo bazują na czymś zupełnie innym.

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mam fajny przykład neonów i kolorów czystych:

neon - przyciąga uwagę, mimo że dziewczyna jest typem czystym --> https://pp.vk.me/c621416/v621416365/...H1FkOWPU_I.jpg

kolor czysty, nasycony - https://pp.vk.me/c621416/v621416365/...ZBfVBpbD50.jpg
No faktycznie kolor jest strasznie żarówiasty, ale też earthpace może mieć rację, że kwestia zdjęcia (niebieski na drugim zdjęciu imho lekko przytłumiony jednak jest), no i dziewczyna może i jest typem czystym, ale kontrast ma w niższych rejonach zakresu. Ale nawet u takiej osoby, gdyby tego koloru użyć nie tak przy twarzy, tylko np. jako akcenty na białym czy czarnym stroju, to byłoby ładnie. No i oczywiście neonki też są nieco inne dla każdego typu. Faktycznie takie mocne fluo to nie jest raczej uniwersalny kolor do palety, raczej trzeba trochę pokombinowac, żeby nosić neony i nie być przyćmioną.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora