Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ekobieca.pl
Wątek: ekobieca.pl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-06, 11:18   #17
78moni78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki ekobieca.pl

Cytat:
Napisane przez Achajka1982 Pokaż wiadomość
Nie zajmuję się makijażem profesjonalnie, ale uwielbiam makijaż i to moje hobby. Czasem maluję moje znajome i kosmetyki to moja pasja. Chyba jestem uzależniona od ich kupowania

Kupowałam w sklepie http://www.kosmetykizameryki.pl/
i to nawet kilka razy. Potrafię ocenić, czy są dobre, bo miałam do czynienia z mnóstwem marek i tych popularnych i mniej znanych, i tych kupowanych w Rossmannie czy Naturze, i tych z allegro czy sklepów internetowych. Ten sklep znalazłam całkowicie przypadkowo i postanowiłam spróbować - skusiły mnie ceny. Byłam zaskoczona ich jakością. Z ciekawości kupiłam jedną wersję podkładu astor w tym sklepie i jedną w drogerii i nie było ŻADNEJ różnicy. Nawet jeśli to nie są markowe produkty to warto w nie zainwestować.

Ostatni mój zakup, z którego jestem BARDZO zadowolona to cienie maybeline. Mają fajną konsystencje i nie pruszą się po całej twarzy. Nakładam je mokrym pędzelkiem, żeby uzyskać lepszy efekt- wychodzi naprawdę świetne smoky eye

Odwiedziłam właśnie stronę,którą polecasz i.....jestem bardzo mile zaskoczona.Cenami oczywiście To jak promocja na wszystko,nawet wody toaletowe są w bardzo przystępnych cenach
__________________
<ciach_reklama>
78moni78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując