Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-26, 15:10   #2496
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wracasz na bloga?
Proszę nie bić, ale... straaasznie nie chce mi się na razie swatchy robić.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
to ja może pokażę, chociaż teraz to się boję po ostatnim
Faaajna zebra.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Malinko, koncepcja mani dla Ciebie była zupełnie inna, ostatecznie postawiłam na odniesienie do Twojej zwariowanej osóbki i Twojego bloga. jak bajzel to bajzel
zdobienie na każdym pazurku inne, na serdecznym coś co miało być lakierem, bo jesteś cudowną pazurkomaniaczką! niestety bak pędzelka, sondy i wszystkiego utrudnił mi to zadanie. poświęciłam tu jeden eyeliner, specjalnie dla Ciebie
iiii... ten, no.
pazurki skrócone na 0 bo to takie odniesienie do Twoich cudnych króciaczków-kwadraciaczków


wybacz całą masę niedociągnięć, ale niestety nie jestem w stanie obecnie wyczarować nic lepszego
na dodatek pociapałam sobie całą rękę i kartę pamięci aparatu to jest poświęcenie




Kochana, wszystkiego co najpiękniejsze
Butelka jest urocza!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dobra Malina, zagrałaś na serca mego strunach. Mam dowód miłości.

Wszystkiego najlepszego z okazji pazurkowego święta Częstuj się malinami prosto z krzaczka

Baza: My Secret Vanilla
Zdobienie: farbki, sondy, pędzelek, bulion od Mgiełci

To jest po prostu piękne.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Witajcie i wybaczcie, ze mnie nie ma. Tęsknię okrutnie... ale troszeczkę mam problemów i w ogóle zamętu więc na razie nie dam rady być na bieżąco..

Zaglądam tylko grzeczniutko i rzutem na taśmę chciałabym coś wstawić z okazji Malinkowego Święta

CYTUJĘ z ostatniego wątku słowa naszej solenizantki :


a więc Mgiełka składa kolorowe, lakierowe życzenia i wręcza kwadraty!!! Wedle życzenia naszej Malinki
Ogólnie nawet mi się podobają... Ale wiem, jak piękne są Twoje migdałki, a to baaardzo zmienia postać rzeczy.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Gdzie i co poprawić? Bo się tak nadenerwowałam, że nie jestem obiektywna
Jak dla mnie idealne.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4148290 5]
Malinko

Wszystkiego naj naj naj... a za spóźnienie przepraszam...

Nie chciałam już dublować kolejnych malinek, wrzuciłam je do miksera i powstał koktajl malinowy, no i listki mięty do dekoracji. Myślę, że powinnam się bardziej przyłożyć, ale to niestety szczyt moich zdolności w dniu dzisiejszym. Wybacz skórki i w ogóle...


NAJLEPSZEGO
[/QUOTE]
Śliczne!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
niebieskie bo Malinka mi jakoś się ze smerfnymi lakierami też kojarzy, w dodatku trzymam dla niej jeszcze jeden niebieski lakier..
do tego naklejki Neo Nail


a więcej mam zamiar na bloga zaraz wrzucić
Ładny ten niebieski!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Aa no i jajka
Jaki róż! Co to za lakier?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora