Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielbicielki słońca - czekajmy razem na lato! Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-09, 06:07   #5002
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wielbicielki słońca - czekajmy razem na lato! Część 2.

Dwa stropnie. Milutko, muszę dziś botki wyciągnąć. Okropne skoki temperatur. Gdyby szło to jakoś stopniowo to nie przeszkadzałoby mi to, ale tydzień temu rano 18 a dziś 2 stopnie. Dobrze ze płaszcz wełniany wisiał sobie w szafie gotowy [emoji854]

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:06 ---------- Poprzedni post napisano o 05:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Kurde jaki ziąb, śpię w zimowej piżamie, na to dwa swetry i już pod zimową kołdrą, i nadal mi za zimno a dopiero zaczął się październik. Najgorsze dopiero przed nami, masakra [emoji20]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Oczywiście nie muszę mówić, że wychodzę na zewnątrz tylko w zimowej kurtce, nie dam rady inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz włączone grzanie?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:06 ---------- Poprzedni post napisano o 05:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Kurde jaki ziąb, śpię w zimowej piżamie, na to dwa swetry i już pod zimową kołdrą, i nadal mi za zimno a dopiero zaczął się październik. Najgorsze dopiero przed nami, masakra [emoji20]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Oczywiście nie muszę mówić, że wychodzę na zewnątrz tylko w zimowej kurtce, nie dam rady inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz włączone grzanie?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:07 ---------- Poprzedni post napisano o 05:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Kurde jaki ziąb, śpię w zimowej piżamie, na to dwa swetry i już pod zimową kołdrą, i nadal mi za zimno a dopiero zaczął się październik. Najgorsze dopiero przed nami, masakra [emoji20]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Oczywiście nie muszę mówić, że wychodzę na zewnątrz tylko w zimowej kurtce, nie dam rady inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz włączone grzanie?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując