Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-01, 17:43   #1515
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Teraz miałam tygodniową przerwę w stosowaniu kwasów, więc zobaczymy co będzie jak dzisiaj znowu ruszę. Zauważyłam, że bardzo cera mi się pogorszyła Tylko sama nie wiem od czego już. Muszę ten tonik BHA ukręcić
Właśnie czytałam ostatnio, że dużo osób trójglicerydy zapychają. Sprawdziłam i większość kremów, które mam ma je w składzie. Chyba będę musiała to powyrzucać, bo całe moje ciało te reaguje, więc nawet jako zastępczy balsam do ciała się nie sprawdzą.
Tylko co ja teraz znajdę bez parafiny i trójglicerydów?
A napisz konkretnie co "drogeryjnego" jeszcze uzywasz?
Moze za duzo nowosci z BU w ostatnim czasie wprowadzilas?

Mi sie cera przestala zapychac jak odrzucilam wszelkie kosmetyki drogeryjne :kremy, micele. Jedynymi sprawdzonymi produktami drogeryjnymi jest nawilzajacy krem z Ziaji i filtr z Soraya.

Powiem Ci,ze ja od jakiegos czasu zamiast kremow uzywam... olejow do twarzy. Mam tu glownie na mysli olej z rozy rdzawej, truskawka, malina...Z rozy swietnie sie wchlania i nie pozostawia tlustej warstwy i co najwazniejsze nie zapycha.

Natomiast do ciala polecam Ci olejek Babydream albo Babydream dla mam. Swietnie wygladzaja skore

Wiec czem predzej oddaj komus, wyrzuc drogeryjne kosmetyki ,bo jak stosujesz kuracje kwasowa i cos Cie zapycha to mija sie to troche z celem ...
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując