Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 13:39   #1002
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam znajome co chodzą regularnie do takich sklepów i naprawdę fajne rzeczy znajdują. Mnie albo odrzuca smród na wejściu, albo jak sh jest porządny, to trzeba polować, bo zaraz wszystko jest przetrzebione, a to już zdecydowanie nie moja bajka, nie umiem szukać w takich miejscach, poza tym ja jestem w rozmiarze najpopularniejszym m/l, czasem l i tym ciężej coś znaleźć w zwykłym sklepie, a co dopiero sh.
Jest właśnie tak jak piszesz, sh są albo śmierdzące, gdzie trzeba przerzucić górę znoszonych szmat, żeby trafić na coś w miarę, albo droższe, gdzie ciuchy są przeważnie jeszcze z metkami. U mnie w Sosnowcu jest jeden taki już od lat, prosperuje bardzo dobrze, a w dzień dostawy są tłumy. Mają ciuchy z Anglii, M&S, Wallis, George, ale też dużo tandetnych Atmosphere. Poza dniami dostawy też da się coś ciekawego znaleźć. Ceny porównywalne z tymi z taniej sieciówki, ale jakościowo są to często lepsze rzeczy.
W Niemczech też zaszłam do paru lumpeksów i wygląda to podobnie jak w PL.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora