Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja? To mój koszmar! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 15:19   #16
tuhkaa
Przyczajenie
 
Avatar tuhkaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 24
Exclamation Depilacja? To mój koszmar! :(

Moim odwiecznym problemem jest depilacja. Przeglądnęłam już multum tematów na ten temat, i nic nie mogę na to poradzić. Może ktoś jak ja też boryka się z wrażliwą, bardzo wrażliwą skórą, gdzie depilacja to dramat;/

Nogi depiluję za pomocą zwykłej golarki i mydła, bo jest to chyba najmniej bolesna dla mnie wersja depilacji, szybkiej i skutecznej. Jednak gdy włoski są zbyt krótkie, i znowu zaczynam depilować nogi, mam tak "poharatane" i obolałe jakbym oblała je kwasem;/ pięką, robią się czerwone opuchnięcia (jak przy alergii - jestem alergikiem), do tego nogi mam całe w czerwonych krostach- był tu nie raz poruszany temat o krostkach na nogach, jednak ja mam znacznie więcej tych krost co wygląda jak wysypka! A włoski odrastają po jednej nocy, i nogi mam jak kaktus;/ kłujące i jest jeszcze gorzej... jak temu w końcu zaradzić? Nie mogę nosić przez to sukienek i krótkich spodni, wstydzę się odsłaniać nogi nawet po goleniu, jak widać czerwone krostki, czy blizny..

Do tego maszynka bardzo okalecza mi nogi, dosłownie przecina skórę;/ a robie to jak najdelikatniej potrafię, z niby, dobrej jakości golarką dla kobiet...próbowałam już naprawdę wszystkiego co mogę, i nie widzę poprawy tylko jest coraz gorzej;/

Może to jest błachy problem dla niektórych, ale jest mi szczególnie niekomfortowo kiedy mieszkam ze swoim mężczyzną i on patrzy ze zdziwiniem co mi się stało na nogach.. a ja czuję się jak kretynka, i do tego cierpie katusze aby mieć gładkie nogi chociaż na kilka godzin;/ bo jak pisałam już, włosy szybko mi odrastają, już następnego dnia widać kłujące i odrastające...i jak kobieta ma się z tym czuć jest mi wstyd przed chłopakiem, i ciężko mi tak się z tym "ukrywać".

Używalam już wosku, kremów do depilacji - wszystkie mnie uczulają, a szczególnie VEET, to był horror! jakby poparzyło mi nogi;/
Zastanawiam się teraz nad kupnem depilatora ale boję się że to tylko pic i na mnie to nic nie działa..i będe skazana na chodzenie w spodniach A co dalej będzie, nie mogę przecież wyglądać jak kaktus ;/

Na laser mnie nie stać, więc muszę chyba zostać przy tym mniejszym zle;/

Może ktoś ma jakąś porade, albo zna jakieś kremy łagodzące...nie wiem

Będę wdzięczna o jakąkolwiek radę i proszę o zrozumienie...
tuhkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując