Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pieczenie po kwasie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-29, 13:02   #1
imbir87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4

pieczenie po kwasie


Witam, była u mnie klientka, młoda dziewczyna ok. 23 lata, z Norwegii. Rozmawialysmy po angielsku, pytałam czy ma jakies alergie - nie ma.
Nałożyłam jej kwas migdałowy 40 % z Bielendy. Skóra nie czerwieniła się, po 5 minutach zneutralizowałam kwas. Zapytałam czy czuje w któryms miejscu jeszcze pieczenie - powiedziała, ze pali ja ciagle cała twarz. dolozylam jeszcze neutralizatora, nie pomogło. Zaczelam obficie zmywać wszystko wodą, nadal paliło, zmywałam tonikiem, potem plynem micelarnym, znowu wodą i ciagle ja paliło. po 20 minutach ciągłego zmywania nalozylam maskę algową z bielendy chłodząca - na co powiedziała mi ze ją skóra w tym swędzi i maskę mam zdjąc. po 5 minutach zdjelam maskę. twierdziła, ze jest lepiej ze już tak nie pali. nalozylam krem z filtrem ( i znowu skora zaczela ją palić. zmylam krem obficie wodą ale stwierdziła ze nadal ją piecze dekikatnie. stwierdziłam, ze to po prostu podrażnienie kwasem i ze będzie odczuwała jeszcze trochę to pieczenie i odesłałam ja do domu. czy miała któras z was taki przypadek? pierwszy raz mi się zdarzyła taka sytuacja.
imbir87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując