Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-28, 13:30   #60
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Jak mi się uda z moimi wątpliwymi zdolnościami coś zrobić to na pewno napiszę

Zrobiłam tak, jak było w jednym z filmików. Umoczyłam pędzel w MM ( tak troszkę, żeby nie był zbyt mokry ) nabrałam pigment nadmiar strzepując i wyszło super


Edit: Musiałam edytować. Czy Wasze pędzle po użyciu mm też robią się mniej miękkie?
Kurczę, nic takiego z moimi pędzlami się nie dzieje... Uzywam pędzli z CS i mixing medium nie robi im żadnej krzywdy...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Narazie nic nie prasuje bo nie mam foremek

Dzis nalozylam cienie z buff'd na MM.. no i efekt o tyle zadowalajacy, że po 3 godzinach nic się nie zrolowalo ale kolory tak samo jak na sucho. (Pędzel mam z rossmana z wlosia naturalnego, ktory ma same najwyzsze oceny).

Ps. MM nakladalam palcem - roztarlam sobie, poczekalam az wyschnie troszke i zaczelam malowac
Naprawdę mixing medium nic a nic nie podbiło koloru cieni? Może za bardzo wyschło na powiece? Przyznam, ze w takim razie cienie buff'd to by były pierwsze, które nie reagują na mm... A do mnie kilka pigmentów z buff'd wlaśnie leci...

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Pierwsze próby z prasowaniem cieni mam za sobą

Prasowałam przy użyciu Biosilku cień z Lumiere i....wyszło kiepsko, za dużo Biosilku dałam.
Przy kolejnym teście nie byłam tak odważna i wzięłam sypki cień APC którego nie używam , stopniowo dawałam Biosilk bojąc się ,że przedobrze i wyszło super.

Jednak boję się jak będzie ten cień z Biosilkiem zachowywał się na dłuższą metę, wolałabym pewnie profesjonalny preparat do prasowania z CS
pierwsze próby zazwyczaj wychodzą średnio udane.. Szkoda tylko, że do tego cień Lumiere został zmarnowany Ja tez się chyba niebawem w koncu skuszę na EZ Press z CS, chociazby po to, żeby mieć porównanie...

Dziewczyny, doleciała do mnie dzisiaj pusta paletka z starsmakeupheaven... Później ją obfotografuję, ale jestem bardzo zadowolona- mała, zgrabna, estetyczna Mam zajęcie na dziś wieczór- przekładanie cieni z trójek NYX- a do tej paletki
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując