Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail tek- zdjęcia przed i po :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 07:38   #20
Mehuneferka
Raczkowanie
 
Avatar Mehuneferka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: Nail tek- zdjęcia przed i po :)

ja używałam NT Foundation II oraz NT Intensiv Therapy II. W zasadzie wcześniej paznokcie nie były najgorsze, ale trochę się rozdwajały i były na tyle miękkie, że nie mogłam ich zapuścić. Odkąd używam NT ani jeden paznokieć mi się nie rozdwoił no i są na prawdę twardsze - nawet bez lakierów da się ponosić takie jak pokazałam na zdjęciu co do kosztu odżywek - na allegro można taki zestaw kupic juz za ok 70 PLN (tanieją!) dziś jestem umówiona z jednym ze sprzedawców na osobisty odbiór następnej porcji odżywek, już się nie mogę doczekać!!!

ach, jeszcze chcę dopisać, że:
stosowałam odżywki wg wskazówek dziewczyn z forum, czyli:
1 warstwa mlecznej odżywki (foundation II), na to dwie warstwy lakieru kolorowego, na wierzch warstwa przezroczystej odżywki (Intensive Therapy) ------> no i potem codziennie kolejna warstwa przezroczystej Intesive Therapy przez 7 dni. Raz nawet (z lenistwa, nie chciało mi się zmywać) dokładałam warstwy przez 11 dni, nic mi nie odpryskiwało, w ogóle jakoś ten NT rewelacyjnie mi się pazurków trzyma.

Teraz, jak już mam na czym - szkolę się we wzorkach hihi ale nie będę nic pokazywać bo jeszcze się wstydzę tego co mi wychodzi może kiedyś...
Mehuneferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując