Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 09:20   #80
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A jeśli teraz biorę Tretinex, a za jakiś czas okaże się , że większa dawka kosztuje taniej jako inny lek, np. Aknenormin, to mogę robić takie przeskoki, z Tretinexu na innego braciszka? Niby jest to samo, ale nie chciałabym schrzanić wszystkiego.


a mogę jeszcze prosić o wypisanie ty wszystkich braciszków? ja chyba nam nazw tylko 3, 4 . Będę bardzo wdzięczna

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
zgłosiłabym tego posta moderatorom, ale obie wiemy, że nic by Cie to nie nauczyło



może masz rację, powinnam się usunąć z wątku
nic ciekawego nie wnoszę do tematu, a tylko pokazuję jaka jestem tępa

czasem spojrzenie kogoś obok potrafi przewartościowac człowieka
odsubskrybuję wątek
a Wam życzę udanych kuracji

Ej no
ja, taki laik, bez ciebie chyba nic nie ogarnę xD zawsze znajdujesz takie mądre cytaty. chyba nikt inny nimi nie rzuca tak jak ty
ale jeśli serio nie wrócisz, to wierzę, że reszta też nie raz pomoże.





Zaczął się dzień 7.
i jest już objaw, który na pewno jest winą leku a nie mojej kapryśnej cery - USTA EWIDENTNIE MI WYSYCHAJĄ . Jeszcze nie pękają ani nic, ale są suche, nieco chropowate w dotyku no i powoli nie mogę się uśmiechać, bi nic mi nie pękło.

Jestem nieco w szoku, że tak szybko pojawia się jakikolwiek z objawów, przy tej małej dawce. A zarazem się cieszę, bo być może do urodzin chłopaka będę wyglądać na tyle znośnie by wyjść do znajomych, których przez ten tr ądzik dawno nie widziałam
A także boję się, że skóra będzie tak sucha i podrażniona, że nawet makijaż sobi z tym nie poradzi i będę zmuszona siedzieć w domu, pokłócić się z chłopakiem o jego urodziny i się dołować wyglądem
DAM RADĘ!

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-02-28 o 09:55
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora