Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-12, 08:05   #3202
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Można mieszać w ramach 1 firmy. Sama mieszam dokładnie te same filtry co Ty i też wychodzi niezłe coś. Aczkolwiek u mnie czasem wpada w róż, czego wolałabym uniknąć. Ale to zalezy od proporcji.

A dziś aż się zdziwiłam Szukałam alternatywy dla kosmetyczki, do której do tej pory chodziłam - droga jak piorun - i zadzwoniłam do innego salonu w mojej okolicy. Chciałam się dowiedzieć o jeden zabieg i trochę prowokacyjnie zapytałam o pożądany czas stosowania filtrów po nim. Zaskoczyła mnie, bo zasugerowała stosowanie filtrów non-stop. (poprzednia powiedziała tylko, żebym - po takim samym zabiegu - nie opalała się). Chyba się do niej wybiorę, zwłaszcza, że jest prawie dwa razy tańsza i zrobiła na mnie dobre wrażenie
pierwszy raz słyszę o kosmetyczce, która zaleca stosowanie filtrów ja jeszcze takiej nie spotkałam
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Cześć Czy orientujecie sie czy biała glinka destabilizuje filtr czy może tak jak pudry z BU można ją bezpiecznie nakładać bez obawy o detsabilizacje?
wg mnie można - glinka to kaolin a ten minerał nie szkodzi filtrom (talk i mika destabilizują filtry)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora