Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-29, 23:03   #281
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o takkkkkkk!!! Tak mi zrób
Moim marzeniem jest mieć koleżankę która by mnie malowała ja bym tak mogła cały dzień siedzieć żeby ktoś mnie malował ( i czesać też może ) i możesz się na mnie uczyć ile tylko chcesz
a wyjść nie umalowana do ludzi?? Ja???
jak kiedyś miałam iść do szpitala na drobny zabieg i kazali przyjść nieumalowana to przeżywałam to z tydzień, po czym chociaż hennę MUSIAŁAM sobie strzelić
ale Ty to taka laska jesteś ze spoko możesz, rzęsy nieumalowane masz tak wielkie jak 90% ludzi umalowanych
a propos malowania i wychodzenia - na szybko machnęłam sie Elegancikami , bo do sklepu po truskawki i makaron musiałam śmignąć, a jak wiemy, ja bez malunku publicznie nie pokazuję się
Śliczniutko subtelnie, elegancko i piękna kreska

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja wczoraj tez maznelam sie elegantami ... tak na szybko... urlop sie skonczyl ... a do tego mialam termin u lekarza ...

Dior 5 Colours Eyeshadow - 553 Elégante
Ślicznie

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a ja chyba wpadłam z nudów na szatański plan że muszę trochę swoich rzeczy porozdawać bo naprawdę nie używam, no i będę sobie je powoli focić i rzucać na pokuszenie może się którejś zachce
odcinek pierwszy - chanel jedynka nr 41 Amethyst, lekko połączona z moją starą paletką givenchowską (ten jaśniejszy lila-fiolet na górze)
Boski kolorek
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując