Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-03, 20:04   #2077
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziękuje a farbka loreala w załączniku najpierw farbowałam własnie nią, kładłam na taki mega mega jasny blond, z białawymi wręcz pasemkami wyszedł mniej więcej jak na pudełku. Po ok 2 tyg się wypłukał do takiego jak pokazałam wczesniej szamponetkę nałożyłam, ale nie zmieniła koloru, jedynie zakryła te rozjaśniane wczesniej pasemka które zaczęły prześwitywać :P
a powiedz mi jeszcze, czy nie wyszlo na poczatku bardzo ciemno? i ile trzymalas? no i jak poradzila sobie z odrostami? z gory dziekuje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated sliczny kolor, ważne ze nie wyszedl Ci zielony ale na poczatku byl pewnie ciemny jak pomalowalas?

snowhitee - uwierz mi kochana ale efekty sa naprawde kiepsko widoczne. Z Rodziny nikt nie zauwazyl ze bylam u fryzjera, a to rzadko sie zdarza wiec o czyms swiadczy

Yattamanka ja juz olejowalam kiedys i bylo fajnie owszem ale dzis to juz mi fryzjerka mega dużo obciela, jakies 2 cm takze mam wlosy za brode ale w lepszej kondycji mimo to i tak poniszczone. Zeby byla jakas maskja ktora naprawde pomaga, bo mam wrażenie ze te wszystkie Loreale to nic nie są warte
mi sie wydaje ze teraz masz wiekszy "lad" na glowie fajnie wyszlo


Dziewczyny a mam takie pytanie, jak farbuje sie stockholmem loreala+ pasemka natural&easy 522, to moge polozyc za miesiac, np. ten loreal 8.13? nie wyjdzie mi zadna zielen nie?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora