Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-31, 12:25   #2575
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
[..]
Jak długo czekałyście na widoczne efekty hydrolatu kocankowego? Drugi miesiąc 2xdzień stosuję, nawet sobie robię mini okłady na waciku na czerwonych moich policzkach. Zmian nie dostrzegam. A taki był zachwalany dla naczynkowców, możliwe żeby nie działał nic a nic? Czy trzeba cierpliwie czekać?
U mnie efekt braku buraka pojawił się po jakiś 2 tygodniach od rozpoczęcia stosowania hydrolatu z kocanki 2xdziennie, a zniknął po jakimś tygodniu od odstawienia. Ja nigdy nie trę twarzy wacikami, bo mam bardzo wrażliwą - hydrolaty zawsze aplikuję w aerozolu, albo nakładam palcami - myślę, że przez to nakładam większą ilość, niż wacikiem.
Niestety "zapach" kocanki jest dla mnie nie do zniesienia. Kupiłam kwiaty z kocanki w zielarskim za całe 2 zł i będę macerować z olejem słonecznikowym. Wie ktoś może jak długo to powinno trwać?
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora