Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-01, 10:51   #34
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Asiu-masz rację, londa najlepiej rozjasnia widzę to też u siebie
tyle, że z farbowania na farbowanie mam coraz jaśniejsze włosy, historia sie powtarza jak przy c12 teraz jest już blisko przekroczenia granicy "za jasno", boję się co będzie przy następnym robieniu odrostów Nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie malaksuje już
dokładnie u mnie to samo i to mnie denerwuje ,że dorost super ,ale za każdym razem jest jasniej
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ASIU u Ciebie to jak sama pisałaś przyciemnianie konczylo sie dziwnym kolorem, jakimś glonowym czy innym-sama mi pisałaś w priwie.

Dlatego wg mnie i pewnie BUNNY tez nalozenie poziomu 9 na takie jasne wlosy moze dac tylko szarość fiolet i Bóg wie co.
To trzeba radykalnie.
Była u nas taka dziewczyna, bardzo sympatyczna zresztą, która udzieliła mi kilku rad, kaska222i ona przyciemniala. Fryzjerka nalozyla Jej poziom 6! I to sie spokojnie spłukało wlasnie do sredniego blondu.
Innej drogi ja nie widzę
Bo poziom 9 zawsz bedzie się wypłukiwał, ciagle bedzie trzeba poprawiać, i bardzo czesto na jasnych wlosach wyjdzie siwo.
buahot np dosc chłodno wyszlo teraz, same widzicie.
Mnie też denerwowal zolty odrost i dlatego juz znudziło mi się to farbowanie.
asiu musisz podjąć męską decyzję, bo szkoda tak się bawić, przyciemnij sobie na wakacje i zobaczysz, przeciez sie spłucze.
A jak nie to nie marudź Kochana i farbuj na blond[COLOR="Silver"]
no własnie mam nauczkę ,że albo było zbyt ciemno ,rudo srakowato albo znów zbyt żółto za jasno i bądź tu mądra
oj Agatko każda z nas marudzi i to normalne Ty też przez to przechodziłaś
najbardziej mi odpowiadało po castingu 801 choć z poczatku było zbyt chłodno to potem sie ładniej wypłukiwał i nawet lekko ciemniejszy odrost mi nie przeszkadzał
narazie nic nie robie umyłam teraz włoski i czekam jak wyschną to osądzę jak ten garnierek wygląda bo po nim nie mam tak jasnych jak po londzie i być może przez to mam efekt za ciepłych włosków i ten odrost taki dziwny( dół mam jasniejszy od góry ale za to góra teraz bardziej mi kolorystycznie odpowiada bo nie jest zbyt jasna ) dobra koniec juz mojego ględzenia
cieszę się Agatko, że Ty się odważyłaś i jesteś zadowolona
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora