Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-11, 14:00   #205
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ponoć mozna tu liczyć na pomoc w ocenie typu urody
Nie wiem czy mój typ urody jest ciepły czy zimny. Moje blond włosy przefarbowałam na brąz i jedni znajomi twierdza, ze dobrze by mi było w ciepłym odcieniu, a inni, że tylko w zimnym.
Dlatego licze na waszą pomoc


1. Jak się opalasz - najpierw skóra jest zaczerwieniona, potem brązowieje, ale nie za mocno.


2. Kolor oczu
- oczy mam zielono-brązowe. Obwódka ciemna, potem jest zielony, a blizej samej źrenicy jasny brąz. na tęczówce tej zielonej mam gdzieniegdzie brązowe kropki.

3. Piegi - brak. Ale mam dużo brązowych pieprzyków na całym ciele. Niektóre nawet musiałam dac wyciąć u dermatologa.


4. Cera -
Jasna, raczej róż (chyba że jestem opalona, to różu nie ma) Rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - blond, średni, popielaty. Na słońcu rozjaśnia się dość szybko. Ale nigdy na złoto.

6. Kolor ust jasne, różowe.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - uwielbiam granat, intensywny róż/purpurę, biel i brąz. Okropnie mi w czerni, czerwieni, żółtym i pomarańczowym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czysta biel tak, nawet bardzo. Czerń absolutnie nie, chyba że w postaci czarnego sweterka na białej koszulce. Bardzo dobrze mi w graficie i ciemnym brązie.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? Żadne jaskrawe. Choć własciwie mam jedna jasnozieloną jaskrawą koszulkę i jest mi w niej dobrze.
Intensywne raczej tak. Dobrze się czuję w intensywnym bordo lub purpurze.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Hm, nie wiem, nosiłam kiedyś oliwkowe i było mi ładnie. Ale inne to nie wiem.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? bardzo dobrze mi w srebrnym. Raczej kolory zimne, czyli granat, niebieski, grafit. Pasuje mi tez jasny pastelowy różowy ale z ciemnymi dodatkami.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- nie mogę. Żadnych kratek, pasków, kropek, kwiatków. Tylko jednostajne kolory.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-11 o 14:12
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora