Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-21, 15:49   #781
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
a tam gdzie na zdjęciu zaznaczyłam czarne punkciki nie możesz ze dwa razy pilnikiem przejechać? nie da sie tego złagodzić?
dokładnie to samo chciałam zrobić. Te miejsca pasowałoby dopieścić, ostatnio Preziu jak robiłam a'la migdał to tak samo spiłowałaś, na takie jakby trójkąty. A to trzeba jednak mniejszy przeskok zrobić.
Patrz załącznik.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Gdyby ktoś pytał, to zmywanie H&Mowej trawki jest dziecinnie proste, wystarczy się wykąpać
Dziewięć, bo dziesiąty "paznokieć" wpadł mi za pralkę i nie chciało mi się jej odsuwać

ooooooo masakra!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

niebieskie to były
z flejksami obecne, zachciało mi się zgapić mani od Anuli i ViV i nie wyszło, ostatnio tak mam, że co nie pomaluję to mi się nie podoba

ogólnie mam gorszy okres co do paznokci, bo mi się moje nie podobają
Niebieskie ekstra były! A flejksy są fajne, ale faktycznie to nie to co u Viv i Anuli... ciekawe czemu

Pamiętasz jak ja miałam paznokciową depresję... to mija Chociaż dalej mi coś tam nie do końca gra u mnie...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ala - weź się kobieto wypnij, bo muszę Cię kopnąć, jak babcię kocham. Przecież są świetne. No w dupie Ci się normalnie poprzewracało od paznokciowego dobrobytu
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
że tak powiem ekhem ekhem, nfunfu
o mamo, on w butelce w ogóle tak nie wyglądał. Nawet pomyślałam widząć go we flaszce, ze w sumie dobrze, że zadnego holo nie wzięłam. A tu taka neispodzianka!
lo jakieś słabe (w buteleczce nie widać, że jest liniowe


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tak trochę w temacie... Czytam właśnie siódmą część wątku. BORZE LIŚCIASTY jak nam się paznokcie pozmieniały to szok
heheheh no ja jak oglądam swoje stare zdjęcia to się śmieję czasem

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Cytat z grudnia 2011 roku:


Kur*a, NOSTRADAMUS
hahahah Ruda rozwaliła system!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i właśnie pożałowałam że nie wzięłam tego carnivala
czekajcie, bo gdzieś niedoczytałam w tym spamie. To nowe wibo tak? Czy nowe co?

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Tryb marudy to ja chyba ciągle mam ale wiesz jak to jest, musi być wszystko idealne, a jak dla mnie niestety coś z nimi nie tak... ale koniec tematu
a mnie swego czasu tutaj krzyczałyście za takie gooopie gadanie! No paznokciowy spadek formy, no!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora